środa, 23 lutego 2011

"Mój dzień" część VI

Ludzie... Co ja z wami mam xD
Cholera, chciałam napisać ostatnią część i mieć już spokój z tym opowiadaniem, a tu ni hu hu. Eh, wy marudy :3 Psujecie mi całą koncepcje! xD I jak tu niby aUtor ma być zUy i niegodziwy, skoro komentarze nakłaniają go do nagłych zmian akcji? xD
Od razu ostrzegam, że nie wiem jak będę dodawać notki, gdyż nowy semestr zapowiada się nie za ciekawie. Dlatego, nie czekając na jego nieuniknione rozpoczęcie, ostro biorę się za pisanie kolejnej części!
Niach, niach, jakoś do tego opowiadania to mnie szybko pomysły się zalęgają pod łepetynką xD To przez Was, Wy zUe komentatorki! O, i przepraszam za brak powiadomienia, tudzież opóźnienie w jego dokonaniu. Miałam drobny problem ze zdążeniem na pociąg, a bardzo mi zależało, żeby dodać notkę jeszcze przed moim małym rajdem po Polsce :3.
Za ten rozdział możemy wszyscy obarczyć winą Mechalice (piszę to z pełną premedytacją), gdyż to przez nią wisi nade mną obraz płaczącej foki xD.
I pamiętajcie, nigdy nie piszcie notki odautorskiej, w trakcie pisania opowiadania! Wtedy przychodzą do głowy na prawdę dziwne pomysły, które jak na razie staram się ignorować xD. I znacznie ją wydłuża... Cholera xD
No...
Wspominałam, że mój nowy plan jest do dupy? xD Dobra, już dobra, wracam do pisania :3 (A wiecie, że stopy też mogą puchnąc na zimnie? Odkryłam to gdzieś między Wrocławiem, a Krakowem xD).

Mechalice: Błagam, nie przypominaj mi o Bimberze... Moja zacna kuzyna przyrównała mnie do tej zacnej osoby, tworząc mi dziwaczne fryzury na głowie. Chociaż powinnam to uznać za komplement, skoro nie raz słyszy się w komentarzach, że Justin to niezła laska xD. Ale raczej nie chciałabyś usłyszeć w moim wykonaniu tych jego pojękiwań (mój głos zaiste jest interesujący, jednak nie w tą stronę co trzeba xD).
I jak mogłaś? Jak mogłaś mi to zrobić? xD Ten obrazek mnie dręczy po nocach! Czuję się jak ostatnia szuja... Czy "krótka histeria o Hinacie, którą zabił młot pneumatyczny (wśród morza krwi i sterty flaków)" starczy w ramach zadość uczynienia? W sumie to zdanie otwiera i równocześnie zamyka całą opowieść, ale nie jestem za bardzo w stanie wykrzesać z siebie nic innego xD.
A z tymi ostrzami to bardziej rozkminiałam, że rzucał je tak wiesz... z chakrowym wspomaganiem :3 Cóż, będę miała trochę siły to coś z tym poprawię.
I ja się nie lenię! Tylko jestem energooszczędna! xD

No to tyle z mojego marudzenia,
Dziękuję za wszelkie komentarze,
pozdrawiam serdecznie i zapraszam do czytania,
Irdine.

*** *** *** *** *** *** ***

Naruto stał pod strumieniem ciepłej wody i pozwalał, aby jego myśli krążyły przy mało ważnych tematach. Aktualnie żył jakby w innym świecie, odizolowany od Konohy, nieświadomy rzeczy, które działy się za ścianami jego domu. Otumaniony wydarzeniami dnia wczorajszego.

Jednak, gdy znienacka ciepłe krople stały się przeraźliwie zimne, doznał nagłego obudzenia.

- Kurwa - warknął pod nosem. Błyskawicznie wyskoczył spod prysznicowej kabiny, zawinął w pasie ręcznik i jak burza wpadł z pomieszczenia.

- Witaj, mój drogi - cichy szept wdarł się do jego ucha, a silne ramiona oplotły go w pasie.

Uzumaki z ledwością powstrzymał cisnące się na jego usta przekleństwo. Wyrwał się Kyuubi'emu i wbił w niego wściekłe spojrzenia. Za to demon wpatrywał się w niego z uprzejmym zainteresowaniem.

- Zabiłeś go - warknął niebieskooki. - To ty zabiłeś Sasuke!

Nie wiedział skąd, ale miał niemalże stu procentową pewność, że ma racje. Nie wiedział jak, nie wiedział kiedy, ale był przekonany, że Kyuubi był odpowiedzialny za śmierć Uchihy.

Dziewięcioogoniasty wciąż przypatrywał mu się ze stoickim spokojem.

- Chciałeś tego - odpowiedział niejasno, przekrzywiając śmiesznie głowę.

- Co? - Naruto zmarszczył brwi. - Nie chciałem! Byłem wściekł na niego, owszem. Ale nie życzyłem sobie, aby ktoś zarżnął go niczym zwykłe prosię! Kurwa, nie chciałem jego śmierci!

- Nie? - Kyuubi najwyraźniej się z nim nie zgadzał. - Twoje uczucia jasno wskazywały co innego.

- Moje uczucia?

- Reaguję na nie, mój drogi. Twoje silne emocje są dla mnie pożywką. Pragnąłeś zemsty. A ja jestem narzędziem, dzięki której jej dokonano.

- Co ty pieprzysz?!

- Mówię prawdę, mój drogi. Nie masz powodów do nerwów.


- Nie ma? Kurwa, jak to nie ma?! Zabiłeś go, zabiłeś mojego...

Naruto urwał nagle wypowiedz.

- Twojego "kogo", mój drogi? Czy po tym, co ci zrobił, jesteś w stanie nazwać go przyjacielem?

Nie był. I pewnie demon też dobrze zdawał sobie z tego sprawę.

- Nie chciałem, żebyś go zabił... - powtórzył, zaciskając pięści i spuszczając głowę.

- Jak twierdzisz, mój drogi. Jak twierdzisz.

Ciało lisa ciasno oplotło się wokół jego własnego.

A więc tego teraz potrzebował? Aby lis starał się go pocieszyć? A wczoraj? Czy ich seks był również wynikiem tylko jego pragnienia, aby w jakikolwiek sposób zapomnieć o złych chwilach?

- Pokaż mi - wyszeptał po chwili. - Pokaż mi, jak zginął Sasuke.

***

Jasnowłosa postać zmaterializowała się w gabinecie Hokage. Dosłownie. Ni z tego ni z owego zjawiła się wśród delikatnej poświacie pomarańczowej chakry.

Na jej twarzy zagościł szeroki uśmiech. Uśmiech, który zapowiadał nic dobrego.

Czerwone oczy szybko wypatrzyły swoją ofiarę, siedzącego przy biurku mężczyznę, który najwyraźniej zasną w dość niekomfortowej pozycji.

Postać zbliżyła się do śpiącego. Poruszała się bezszelestnie, a zarazem płynnie, niczym zjawa. Stanęła krok od szóstego hokage i dłonią spróbowała odgarnąć z jego czoła zabłąkane pasmo czarnych włosów. Jednak zanim zanim tego dokonała, jej dłoń została pochwycona przez rękę Sasuke Uchihy.

- Ojej... -
mruknał demon, z rozczarowaniem dziecka, któremu ktoś właśnie nie dał obiecanego cukierka.

- Naruto?

W tym momencie ciało Kyuubiego rozpłynęło się w pomarańczowej chmurze chakry, a sam demon zmaterializował się tuż za plecami Hokagę.

- Co to za sztuczki - warknął wyraźnie zły Uchiha, obracając się na krześle. I wtedy najwyraźniej zrozumiał, że coś jest nie tak. - Ty nie jesteś Naruto.

Zerwał się z siedzenia, bacznie przyglądając się poczynaniom przybysza.

- Jestem jego częścią - stwierdził blondyn. - Częścią, która pomści krzywdy. Mój drogi przez ciebie cierpi.

Usta Uchihy wygięły się w uśmiech. Prawdopodobnie stwierdził, iż jest obiektem jakiegoś mało śmiesznego żartu.

- Jestem tą częścią, którą to ludzie tak skrupulatnie w nim nienawidzą
- dodał, po czym zniknął ponownie, tylko po to, aby pojawić się tuż przy czarnowłosym i zarzucić mu ręce na szyję. Czerwone oczy przez chwilę uważnie studiowały twarz swojej ofiary, aby po chwili złożyć na jej ustach delikatny pocałunek.

***

- Dlaczego to zrobiłeś?!

- Chciałeś tego, mój drogi.


- Chodzi mi o... O całowanie! Mało...

- Tego również również pragnąłeś, mój drogi.

***

- Jestem Kyuubi'm - wyszeptał demon, odrywając się od ust czarnowłosego. W tym samym czasie jego chakra oplotła ciało Sasuke, niczym cienkie nitki.

- Stra... - Uchiha próbował krzyknąć. Jednak nie było mu to dane, gdyż dziewięcioogoniasty ponowie go pocałował, tym razem brutalnie penetrując językiem wnętrze jego ust.

- Cichutko - powiedział demon, odsuwając się od czarnowłosego i kładąc mu palce na wardze. - I tak cię nikt nie usłyszy. Jest późno, wszyscy już sobie poszli...

- Ty skurw...

- Jesteś uroczy
- skwitował lis. Podchodząc do drzwi. - Och, byłbym zapomniał.

Nagle, niczym przy dotknięciu czarodziejskiej różdżki, drobne pasemka chakry oplatające ciało Sasuke zmieniły się w setki cienkich stalowych, połączonych w dziwaczny mechanizm, który pojawił się przy drzwiach. Całość tworzyła finezyjną pajęczynę, a w jej samym środku znajdował się Uchiha.

- Podobno oczekujesz gościa z samego rana. - Uśmiech Kyuubi'ego pogłębił się. - A wiesz co się stanie, gdy tylko ów gość tu wejdzie?

Sasuke wiedział, to było pewne. Nie raz musiał widzieć podobne pułapki. Przy otwarciu drzwi mechanizm się uruchomi, przez co stalowe żyłki zacisną się, a jego ciało zostanie poćwiartowane.

- Wszystko pójdzie na niego - warknął Sasuke i szarpnął się w swojej pułapce. Spowodowało to tylko to, że zyskał na skórze kilka płytkich rozcięć. - A wiesz, że będzie to Uzumaki! Stawi się na wezwanie i jeżeli zginę to on zostanie o to oskarżony! Zrujnujesz mu życie!

- Chyba, że będzie miał wiarygodnych światków. - Lis ponownie zbliżył się do swojej ofiary, przenikając przez stalowe nitki. - A to nie stanowi żadnego problemu.

- Jak to?

- Do rana będzie mu towarzyszył Hakate, a dzięki moim powiadomieniom, zjawi się tutaj z Haruno i Narą. Jak sądzę zgodzisz się ze mną, że to wystarczająca obstawa, aby pozostał z dala od zarzutów?

- Nie ośmielisz się...

- Jestem demonem, Sasuke. Mógłbym nawet stwierdzić, że najsilniejszym z demonów. Dlaczego miałbym cię nie zabić? Albo też, dlaczego zabicie cię miałoby stanowić dla mnie jakikolwiek problem?

- Jestem...

- A ty jesteś tylko nic nieznaczącym człowiekiem. - Kyuubi chwycił twarz Hokage w swoje dłonie i ponownie wycisnął na jego ustach pocałunek. - Który najwyraźniej ma o sobie zbyt wysokie mniemanie.

- Nie rób tego! - wrzasnął Uchiha, a w jego głosie pojawił się cień desperacji.

- Muszę - wyszeptał demon, bawiąc się ciemnymi pasemkami włosów Hokage. - Mój drogi sobie tego życzy.

- Ale...

- Kto wie, może jeszcze zostaniesz uratowany - cichy głos dziewięcioogoniastego zabrzmiał tuż przy uchu czarnowłosego. - A teraz śpij, mój wspaniały Hokage. Jutro czeka cię twój wielki dzień.

Pod wpływem hipnotyzującego głosu Sasuke stracił przytomność.


***

Naruto opadł na kolana.

Nie wierzył. Nie chciał. To nie mogła być prawda.

- Zabiłem go - powiedział roztrzęsionym głosem. - On zginął... Bo ja tego chciałem...

- Zgadza się, mój drogi.

- Boże - jęknął blondyn, chowając twarz w dłoniach. - Dlaczego?

- Tak ja powiedziałeś, mój drogi. Bo tego chciałeś.


- Nie prawda... Ja... - Zachłysnął się powietrzem. - To było... Nie chciałem, rozumiesz? To nie miało tak być...

- Co masz na myśli? - W głosie demona zabrzmiało zainteresowanie.

- Ja... Byłem wściekły. Życzyłem mu śmierci, ale...

- Ale, mój drogi?

Niebieskie oczy błysnęły nagle. Blondyn spojrzał hardo na demona.

- Co miałeś na myśli? - warknął, gniewnie mrużąc oczy. - Co miałeś na myśli mówiąc, że jeszcze może zostać uratowany?!

Demon przykucnął, tak, że ich wzrok znajdował się na jednym poziomie. Wyraz jego twarzy wskazywał jasno, iż jest niezmiernie rozbawiony.

- A chcesz tego, mój drogi? Chcesz uratować marne życie Sasuke Uchihy?

*** *** *** *** *** *** ***

Tratatam!
To co ludziska, mała sonda? Zabijamy Sasuke, czy pozwalamy mu żyć? :3

6 komentarzy:

 1. A już miałam iść spać ;)
  Jak zaczęłam czytać rozdział, to pomyślałam, że cała ta sytuacja to jedno, wielkie genjutsu. Z Saskurą, Narą, Anbu itd. Ale coś za długo trwało. Sasuke aż takiego scenariusza by nie ułożył.
  Mamy więc przekręty demona. A może Kyuubi bawi się cały czas umysłem Naruto i w ogóle nie było tych wszystkich sytuacji. Albo były, a Lis i tak jakoś zachował Uchihę przy życiu. AAA!!! Zaraz mi głowa odpadnie ;D
  Nieee no nie zabijajmy Drania. Ciekawa jestem co powie na to wszystko :)
  Wena życzę, chociaż bardziej chyba czasu ;) No dobra po równo :D
  Pozdrawiam :*
  Daimon

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku niech nie zginie, ja chcę aby Sasek żył albo żeby Naruś był z Kyubim

  ehhh cudnie cudnie

  OdpowiedzUsuń
 3. Hah, jesteś świetna! Kocham normalnie Twoje zwroty akcji! Ale... tylko jak wychodzi to na dobre. xd
  Zgadzam się z Daimon! MA ŻYĆ! ^^ 'Zginął' jednak 'dzięki' Naruto? DO tego były jednak te linki. Hmm...
  Co ten Kyuu chce zrobić?! Przecież on nie żyje, prawdopodobnie, może pójdzie do Shinigami i go ożywi? I przy okazji uwolni/wskrzesi/wyciągnie/zabierze/czy-co-tam-jeszcze-może Minato? x3 Fajnie by było.
  Ładnie opisana rozmowa. Dużo zostało wyjaśnione. To dobrze. Wiesz, że ostatnio mój zUy umysł wymyślił taaaakie strasznie i okropne zakończenie? Prześladowało mnie to. *.*
  Masakra tam była i... nieważne, zachowam to lepiej dla siebie, bo nie umiem zbytnio opisywać i mogłoby to zepsuć ludziom móżdżki. xd
  Pozdrawiam,
  Uśmiech...
  Kurdę wkurza mnie to, że muszę z konta pisać. >.< Musiałam zakładać! Cóż... warto było i dalej jest, i będzie, więc, w sumie ok. ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty podły stworze^^ Przyznaj się byłaś na naukach u Kyuu:/ hahha jak tak można bawić się uczuciami Naru?! No jak?
  Biedak zmysły postrada. Sasuke, który nie żyje może żyć jeśli ten tego chce. Hhhahha szaloone. Ale dobre. Ja chcę by Sasuke żył. A przede wsiem aby to go czegoś nauczyło.

  A jak nie...to kurna ciąć go tymi linkami aż zmądrzeje.

  Kyuu- myślałam, że go pacnę jak za całowanie Uchihy się wziął. Już o tym, że do Naruto łapska mu się cisną to grrrrr...
  Naruto i tak całe życie dostaje po literach więc niech choć raz będzie szczęśliwy(na stos z Sakurą-czy Kyuu i tego nie może wyczytać i spełnić?^^)

  Ta pułapka na Uchihę-z Piłą mi się skojarzyło^^

  Hahaha dobrze, że po ostatniej notce komentarze (żeby nie powiedzieć zmusiły, bo niee) hmmm skłoniły do kontynuacji(tak lepiej brzmi:D) tej historii. Jam happy. Inni z tego co widzę też.
  Zatem wyciągaj Sasuke z kryjówki, Kyuu upchnij w Naru-i niech tam siedzi.
  ymmm z tym upchnięciem dziwnie zabrzmiało ale wiesz o co chodzi^^

  *Sakurę niech wir toaletowy wciągnie

  Skoro obarczać mamy za ten rozdział Mechalice to...

  *ściska, tuli, ściska, tuli, ściska, tuli, megaścisk, megatul DZIĘKI CIIIIII
  więcej takich fok^^

  Pzdr i moc wena z tobąxD

  OdpowiedzUsuń
 5. Obarczajcie MNIE! MNIE! ;D Taką winą to ja sobie lubię być obarczana, a co! *myśli, skąd by wytrzasnąć obrazki innych fok i czy zdjątkiem kota w pomarańczowej kokardzie Irdine da się przekupić. No, oczywiście, jak takowe zrobię*
  Autor nie może być zły, bo komentatorzy są daleko bardziej źli, niż sam autor. ;P Złym autorem (a nawet aŁtorem) byś była, gdybyś w swoim opku zawierała elementy opkowego kanonu. ^^ A tych, tak oczywiście wyskakujących przed oczyska i machających kolorowymi transparentami z napisami: "poranne czynności", "letki makijarz" oraz "i zeszłam na śniadanie" nie ma. :] (kurczę, aż sobie muszę zapisać, żeby u mnie Neji koniecznie zszedł na śniadanie, bo aż żal, że jeszcze tego nie zrobił. xD)

  Nieno, chwilka. xD Justinka jest ładną dziewczyną, ale na miano laski zasługuje tylko pani Billowa Kaulitz. xD
  Czuj się jak szuja nadal. Przynajmniej nadal ciut. xD Nie wstawiłaś zombiaków i w'ogle. :( Jak tak można bez zombiaków??! ;P
  I jak mówiłam, eee, dzisiaj bardzo rano/bardzo w nocy, o północy czy coś - nie poprawiaj. xD Rzecz jasna, nikt na takie rzeczy nie zwraca uwagi. xD
  Idź sobie wymień żarówkę - na dobry początek polecam stuwatówki. ;D Albo w celach motywacyjnych naprawdę postaram się o więcej fok. Mwahahaha! xD *kaszl, kaszl*
  Dobra, kończmy z moim niewątpliwym evilstwem...

  Lol, przez cały rozdział miałam wrażenie, jakbym to poczytywała Twój fick, to poczytywała sobie "Opowieść wigilijną". xD Tak mi się skojarzyło mniej więcej tutaj:
  "- Pokaż mi - wyszeptał po chwili. - Pokaż mi, jak zginął Sasuke."
  Naruto Ebenezer Uzumaki-Scrooge oraz Kyuubi Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia w dochodzeniu na miarę Siesaj. No dobra, może nie. xD

  "- Ojej... - mruknał demon, z rozczarowaniem dziecka, któremu ktoś właśnie nie dał obiecanego cukierka. "
  Oh noes! Wiesz do jakich tragedii doprowadza niedostanie cukierka??? xD
  http://www.youtube.com/watch?v=kfIb-ev4Fr4 [to nie jest foka. xD będę informować, jakby co. ;P] Dlatego też nie dziwmy się, że Sasuke ucierpiał, skoro Kyuu stracił swojego cukieraska. ;P

  "- A chcesz tego, mój drogi? Chcesz uratować marne życie Sasuke Uchihy?"
  Jak Ci leży - jak chcesz to wskrzeszaj, tylko nie przesadzaj. xD Bo Ci wyjdzie jak scenka z kiepskiego animidła dla ośmiolatków, wiesz te sparklące łzy, "SASUKE NIEEEEEEEEE!!!111ONEONE11!!" czysta rozpacz, a wtedy Kyuubi rzuca najbardziej lamerskim tekstem świata (bardziej lamerskim nawet niż rola jurora Beli B. - to jest jedyny prawidłowy Bela tak BTW - w teledysku do "Manchmal haben Frauen"): - Naruto, twoje uczucia i łzy czyste niczym górska krynica były w stanie przełamać mój zły czar i wskrzesić Sasuke. Jak to zrobisz w sposób nielamerski, jestem w sumie za pozostawieniem Saska żywego, co mi tam. Jeden Uchiha więcej nie zrobi mi różnicy. ;P

  Kurna, Uśmiech, tylko nie Minato! Minato jest lamerski jak miliard do sześcianu! *nielubięnielubięnielubię*

  Dobra, to by było już na tyle na dzisiaj. ;)
  Loffciam i czekam na nexta,
  mechalice
  PS Kurcześ, czy Ty coś porobiłaś z tym dodawaniem komencików, że mogą komentować tylko zalogowani? Bo tym razem sobie skopiowałam treść komenta, ale poprzednim musiałam go pisać raz jeszcze od nowa. :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsze opowiadanie w którym pasuje mi inna parka niż SasuNaru ;-; Kyuu i Naru to fajna para... Chyba przeczytam sobie z nimi jakieś opowiadanie ^^ Ale to jest SasuNaru więc Sasek musi pożyć przynajmniej do pierwszego razu XD hahaha co za xD

  OdpowiedzUsuń